OFFICE HUNTERS
EN 736 513 922

Pronájem kanceláří

Disponujeme velmi rozsáhlou databází budov s volnými prostory

Nabídneme vám špičkový servis v oblasti pronájmu administrativních a obchodních ploch. Realizovali jsme stovky poptávek od menších kanceláří v desítkách metrů po celé administrativní budovy. Náš tým nastaví parametry hledaných prostor přesně podle vašich požadavků a představí ty nejrelevantnější nabídky. Samozřejmostí je vyjednání nejvýhodnějších podmínek nájmu, naprostá diskrétnost a veškeré služby zdarma.

Poradenství

JSME PRO VÁS PARTNEREM, NA KTERÉHO SE MŮŽETE S DŮVĚROU OBRÁTIT

Naši poradci vyrostli v renomovaných poradenských společnostech - nyní jsou Vám k dispozici se zkušenostmi v mezinárodních korporacích. Zanalyzují Váš případ, navrhnou několik variant řešení a budou Vás provázet až k naplnění stanoveného cíle.

FINANCE A INVESTICE

UMÍME ZAFINANCOVAT I PROJEKTY KTERÉ OSTATNÍ UŽ NEUMÍ

Díky mnohaletému působení našich expertů v oblasti finančnictví a investic Vám nabízíme možnost zrealizovat financování Vašeho projektu nebo možnost zhodnotit své investice v odvětví, jako jsou nemovitosti, zdravotnictví, energetika, sociální služby, bankovnictví, akcie, komodity apod. Na základě mnoha referencí pokračujeme tam, kde naše konkurence skončila.

Správa nemovitostí

VAŠE NEMOVITOST SI ZASLOUŽÍ PRVOTŘÍDNÍ SERVIS

Zajistíme komplexní služby v oboru správy a údržby nemovitostí. Ať už se jedná o úklid, ochranu nebo ekonomický a administrativní servis, vždy dostanete prvotřídní služby..

Relokace

PŘESUN VAŠÍ SPOLEČNOSTI DO NOVÝCH PROSTOR NEMUSÍ BÝT STRESUJÍCÍ A NÁKLADNÁ ZÁLEŽITOST

Díky našim silným partnerům Vám zajistíme přesun společností do nových prostor Vždy nabízíme řešení přesně dle parametrů projektu.. Spočítáme celkové náklady, zajistíme fyzické stěhování vybavení, zprostředkujeme odkup kancelářského nábytku a nákup nového. Díky synergii dokážeme efektivně snížit náklady na celou operaci.

Renegociace

ZANALYZUJEME VÝHODNOST VAŠÍ STÁVAJÍCÍ NÁJEMNÍ SMLOUVY

Posoudíme výhodnost Vaší stávající smlouvy a budeme Vás zastupovat při jejím přejednání. Díky zkušenostem a přehledu trhu Vám dojednáme nadstandardní podmínky nájmu. V případě neochoty pronajímatele ke snížení výše nájmu Vám nabídneme alternativní objekty, kde Vás rádi přivítají jako nové nájemníky.

Energie

DÍKY NEJNOVĚJŠÍM TECHNOLOGIÍM SNÍŽÍME NÁKLADY NA PROVOZ BUDOV

Naši experti v oblasti energetiky Vám nabídnou optimálnítechnologie a postupy v oblasti vytápění, chlazení a výroby vlastní elektřiny. Naše technologie jsme schopni integrovat do již existující zástavby, nebo navrhneme řešení pro plánovanou výstavbu. Vždy zajistíme spočítání návratnosti investice, zajistíme financování a samozřejmě záruční a pozáruční servis.

KORPORÁTNÍ IDENTITA (CID)

DESIGN JE PODSTATOU VIZUÁLNÍ IDENTITY FIRMY

Vytvoříme vizualní identitu Vaší společnosti nebo navrhneme redesign spolu s novou strategií využívání značky. Jsme schopni kvalitně a efektivně navrhnout a zprodukovat, logo, design manual, webovou prezentaci a produkci veškerého dalšího prezentačního materiálu. KONTAKTUJTE NÁS

GOLF V KANCELÁŘI

Zařídíme, abyste se v práci cítili jako na hřišti

Přijít do práce a mít pocit, jako když se procházíte po greenu? Luxus, který si můžete dovolit! Golf v kanceláři je hitem v USA nebo ve Španělsku. Existuje na pracovní stres něco lepšího, než vzít do ruky golfovou hůl a trefovat se do jamky? Jednotvárný pohyb navíc může uklidnit a zároveň patování v kanceláři slouží jako skvělý trénink pro vylepšení koncentrace. Pozor – tato činnost není určená pouze golfovým hráčům.
Dokážeme vaši kancelář proměnit v golfový green, a to přímo na míru. Stačí, když nás pustíte do kanceláře, vše s vámi zkonzultujeme. Nainstalování patovacího koberce pro nás není problém.

golf míček

Partneři

KEEPLINE
EGLO
FORENG AGENCY
Jungle Interiors