OFFICE HUNTERS
EN 736 513 922

Partneři

Klientům nabízíme v rámci obchodní spolupráce exkluzivní služby našich partnerů se zajímavým zvýhodněním Ať už jde o celé rekonstrukce, vybavení kanceláří nábytkem, stěhovací služby, nové vůně a nebo třeba kávovar. Vše co budete potřebovat do svých nových kaceláří díky nám seženete výhodněji než kdekoliv jinde.

KEEPLINE
Jungle Interiors
Simply Scent
OFFICE OUTLET
EGLO
DP COFFEE
STAHL
KEEPLINE

KEEPLINE

Keepline nabízí pro klienty OFFICE HUNTERS na celé zakázky slevu 15%

KEEPLINE je profesionální tým interiérových architektů a designérů se specializací na návrhy a realizace kanceláří, rezidenčních i komerčních prostor. Již od roku 2007 přinášíme našim klientům po celé České republice komfort, který zde na trhu chyběl. Interiér dokážeme připravit tzv „all inclusive“. Od návrhu až po finální realizaci, dodání vybavení a nábytku, včetně kompletních služeb na klíč.

Kancelářské interiéry mají své specifické nároky na interiér. Je potřeba brát zřetel jednak na vizuální komunikaci firemní identity směrem k zákazníkům a partnerům, ale také na vytvoření příjemného pracovního prostředí svým zaměstnancům. Priority se v každém případě mohou lišit, my je však dokážeme propojit. Pomáháme našim klientům navrhnout a sladit interiér tak, aby dokázal splnit všechny potřeby. Samozřejmostí je pro nás funkční a užitná hodnota prostoru.

Díky širokému portfoliu tuzemských i zahraničních dodavatelů a dlouhodobé spolupráci s nimi, vyjednáváme klientům nadstandardní servis, podmínky a možnosti výběru. Naše práce nekončí předáním hotového projektu – všechny garance a záruky máte rovněž u nás. Starosti s reklamacemi tak můžete přenechat nám.

Ukázky realizací:

Jungle Interiors

Jungle Interiors

Jungle Interiors nabízí pro klienty OFFICE HUNTERS první dva měsíce pronájmu květin zdarma

JUNGLE INTERIORS, s.r.o. poskytuje prodej i pronájem květin a květinové výzdoby včetně zajištění následné péče. Kompletní vybavení kanceláří rostlinami v designových květináčích až po kvetoucí vertikální zelené zahrady. O své rostliny, které nabízí do pronájmu se nemusí klient starat, Jungle Interiors zajistí zkušené zahradníky pro následnou péči o rostliny.

Více o službách Jungle Interiors naleznete na: https://www.jungleinteriors.cz/

Ukázky realizací:

Simply Scent

Simply Scent

SIMPLYSCENT – Vůně prostoru, nabízí klientům OFFICE HUNTERS první cartridge zdarma

Péče o sebe a své okolí jdou ruku v ruce. Zařaďte se mezi majitele prostor, kterým není lhostejné prostředí, ve kterém se pohybují. Ovlivněte pozitivně výkon svých zaměstnanců a vyšlete jasný voňavý signál svým klientům. Zastupujeme evropskou jedničku v oboru firmu SCENTCOMMUNICATION a díky tomu vůně řídíme.

Více na: www.simplyscent.cz

Ukázky produktů:

OFFICE OUTLET

OFFICE OUTLET

Office Outlet nabízí pro klienty OFFICE HUNTERS na celé zakázky výraznou slevu dle objemu

Více na: www.officeoutlet.cz

EGLO

EGLO

Rakouský výrobce svítidel EGLO nabízí klientům OFFICE HUNTERS 15% SLEVU na veškerý sortiment

EGLO je největší světový výrobce dekorativních svítidel, který před 5 lety rozšířil svou nabídku o profesionální svítidla se specializací na kancelářské prostory a maloobchodní prodejny. Protože svým výrobkům EGLO věří (vlastní celý proces od vývoje přes výrobu až po prodej), tak jako první na trhu začalo poskytovat 5 letou záruku na LED technologii. Svěřte se do péče odborníkům na světlo.

Více na www.eglo.cz

Ukázky produktů:

DP COFFEE

DP COFFEE

Pro zákazníky OFFICE HUNTERS nabízíme akci při nákupu 8kg kávy, další 2kg ZDARMA

Užít si naplno kávu je možné i v práci, je to o kávě, správném kávovaru, patřičné péči a servisních službách, je to stejný systematický a ucelený proces jako cokoliv jiného. DP coffee zajišťuje kompletní kávový a čajový servis, pronájem a prodej kávovarů JURA, jejich servis a v neposlední řadě i prodej vlastní prvotřídní kávové směsi.

Více na: www.dpcoffee.cz

Kávové směsi:

STAHL

STAHL

STAHL NABÍZÍ PRO KLIENTY OFFICE HUNTERS NA ZAKÁZKY STĚHOVÁNÍ SLEVU 3%

Jedna z největších stěhovacích společností v České Republice s tradicí na českém a mezinárodním trhu, založenou v roce 1990.

Zajišťujeme komplexní stěhovací služby na klíč pro malé i velké firmy, státní instituce, výrobní závody, výstavy a specializované přepravy jak v rámci České Republiky, tak i do celého světa. Provádíme specializované stěhování knihových fondů, hudebních nástrojů, uměleckých předmětů, přepravu těžkých předmětů a strojů.

Abychom byli i nadále nejlepší v oboru, pravidelně kontrolujeme a zlepšujeme kvalitu naší práce, obnovujeme náš vozový park, používáme nové technologie a materiály.

Více na: www.stahl.cz