CZ 736 513 922

Your satisfaction is guaranteed with

0 commercial facilities
0 offices
0 sq m of commercial and office space

selected references

Aleš Kroupa

VUPSV

„Věřím, že se nám s pomocí OFFICE HUNTERS podařilo najít natolik kompromisní řešení mezi cenou, polohou a kvalitou kancelářských prostor, že to naši zaměstnanci ocení. Velkou výhodou je, že bylo možné integrovat do jednoho prostoru jak samotný ústav, tak i jeho knihovnu, což v posledních letech nebylo možné. Na OFFICE HUNTERS jsme nejvíce ocenili rychlé pochopení toho, co potřebujeme a také flexibilní a příjemné jednání.“

ROMAN BALÁŽ

executive director - ATONIC REAL INVESTMENT s.r.o.

"After the lengthy process of searching for office space for our company that would meet my value for money expectations, I ran across OFFICE HUNTERS. Very soon I was able to appreciate the attitude of Mr. Lukáš Veselý, an indisputable real estate professional with the corresponding drive. Further on I was able to recognize his deep knowledge of the real estate market, his exceptional organizational, presentational and communicative skills not to mention his punctuality and ability to find the right solution to address clients’ specific wishes. Before I knew it, my requirements were met and the requested quality office space that I was looking for was ready for use - very good value for money. Once again, I would like to express my appreciation to OFFICE HUNTERS and give my thumbs up."

Adéla Schicker

GrowJOB

"Despite our exceedingly demanding requirements, the OFFICE HUNTERS managed to meet all of them and do virtually the impossible. Thumbs up!"